Продавець ООО "Компания "Химснабжение" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
262 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (66) 090-56-55
+380 (96) 788-71-33
+380 (68) 151-70-79
+380 (97) 249-12-09
ООО "Компания "Химснабжение"

ПАРАФІН НАФТОВИЙ ТВЕРДИЙ П-2

ПАРАФІН НАФТОВИЙ ТВЕРДИЙ П-2, Т-1, Т-2 І Т-3

Парафін нафтовий П-2, Т-1, Т-2, Т-3

Парафін нафтовий

це воскоподібна речовина білого кольору кристалічної будови, з молекулярною масою 300-450, в розплавленому стані володіє малою в'язкістю. Величина і форма кристалів парафіну залежать від умов його виділення: з нафти парафін виділяється у вигляді дрібних тонких кристалів, а з нафтових дистилятів і дистилятів рафінат селективної очистки - у вигляді великих кристалів. При швидкому охолодженні виділяються кристали дрібніше, ніж при повільному.

Хімічна формула: суміш граничних вуглеводнів (алканів) складу від18Н38 до35М72.

Парафін інертний до більшості хімічних реагентів. Він окислюється азотною кислотою, киснем повітря (при 140°С) і деякими іншими окислювачами з утворенням різних жирних кислот, аналогічних жирним кислотам, що містяться в жирах рослинного і тваринного походження.

Парафін (ньому. Paraffin, від лат. parum - мало і athnis - споріднений; названий так за нейтральності до більшості хімічних реагентів), нафтопродукт, суміш алканових переважно вуглеводнів нормальної будови з числом атомів вуглецю від 9 до 40.

Одержання парафіну.
Одержують парафін переважно шляхом депарафінізації і обезмасліванія дистилятної масляного сировини з використанням кетон-ароматичних розчинників. У менших масштабах твердий парафін виробляють обезмасліваніем без розчинників - фільтр-пресуванням охолодженого сировини з подальшим потінням отриманого газу. Для отримання товарних продуктів обезмасленние парафін піддають очищенню: сірчанокислотному, контактної, перколяціонному, гіцрогенізаціонному.

Очищений парафін і високоочищенийЗастосування парафіну.
За ступенем очищення тверді парафіни нафтові підрозділяють на високоочищені та очищені.
П-1 - високоочищений парафін, застосовується при виготовленні тари і пакувальних матеріалів жорсткої конструкції, клеїв і розплавів, що мають контакт з харчовими продуктами і застосовуються при підвищених температурах, при виготовленні косметичних препаратів і у фармацевтичній промисловості.
П-2 - високоочищений парафін, застосовується для покриття та просочення гнучкої упаковки харчових продуктів, що зберігає еластичність при низьких температурах, а також в якості компонентів сплавів для покриття дерев'яних, бетонних, металевих ємностей, призначених для зберігання харчових продуктів; у виробництві різних воскових складів, виробів медичної техніки та косметичних препаратів.
В2, В3, В4, В5 - високо очищені парафіни, призначені для використання в різних галузях промисловості, що пред'являють особливі вимоги до чистоти виробів, зокрема марка В2 може застосовуватися для виготовлення гумотехнічних виробів.
Т-1, Т-2, Т-3, С - очищені парафіни технічного призначення, призначені для використання, як правило, в якості сировинних матеріалів в різних галузях промисловості:
Т-1 - застосовується для виготовлення товарів побутової хімії, зокрема свічок та в інших галузях народного господарства;
Т-2 - застосовується для використання в хімічній, нафтохімічній промисловості та в інших галузях народного господарства;
Т-3 - застосовується для просочення і покриття технічних сортів паперу, картону, текстилю, дерев'яних і металевих поверхонь; допускається застосування у нафтохімічній промисловості;
З - застосовується в нафтохімічній промисловості для виробництва синтетичних жирних кислот.

Фізичні властивості очищених твердих нафтових парафінів П-2, Т-1, Т-2 і Т-3 ГОСТ 23683-89
Найменування показника Значення для марки
П-2 Т-1 Т-2 Т-3
Зовнішній вигляд Кристалічна маса білого кольору Кристалічна маса білого кольору, допускаються відтінки сірого або жовтого
Температура плавлення, °С, не нижче 52,0 52,0-58,0 52,0-56,0 50,0-56,0
Масова частка олії, % не більше 0,80 1,80 2,30 3,00
Колір, умовні марки, не більше 4 11 12 12
Запах Відсутність - - -
Вміст бензапірену Відсутність - - -
Масова частка сірки, %, не більше Відсутність - - -
Масова частка води, не більше Відсутність - - 0,2
Вміст механічних домішок Відсутність
Зміст фенолу Відсутність - - -
Зміст фурфуролу Відсутність - - -
Вміст водорозчинних кислот та лугів Відсутність
Примітка. Зміст фенолу та фурфуролу визначають тільки для парафінів, одержуваних з рафінатів фенольної і фурфурольного очищення.

Вимоги безпеки
Тверді нафтові парафіни є горючими речовинами з температурою спалаху не нижче 160° С, температурою самозаймання не нижче 300° С.
Тверді парафіни відносяться до 4-го класу небезпеки за ГОСТ 12.1.007, гранично допустима концентрація парів вуглеводнів розплавленого парафіну в повітрі робочої зони становить 300 мг/м3 у перерахунку на вуглець.
У виробничих приміщеннях повинна бути припливно-витяжна вентиляція для зниження концентрації шкідливих речовин.
Тверді парафіни пожежонебезпечні. У приміщенні для зберігання і експлуатації парафінів забороняється поводження з відкритим вогнем: штучне освітлення повинне бути у вибухобезпечному виконанні.

 

ГНІТ СВІЧКОВИЙ БАВОВНЯНИЙ

Гніт свічковий бавовняний

Гніт свічковий бавовняний

виготовляється різної товщини, кручений і кручений (2-3 додавання). Робиться з високоякісних туго сплетених бавовняних ниток.

 

Вибір гнота залежить від багатьох факторів: форми свічки, її розміру, типу воску, типу барвника, ароматизатора. Товщина гнота залежить від діаметра свічки і від матеріалу. Найчастіше застосовується при виробництві т. н. "колонноподобных" парафінових свічок.

Виробництво: Україна. Упаковка: котушки по 2 кг. Ціна: 110 грн/кг. При його виробництві ведеться суворий контроль якості.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner